Shadow of the Colossus ne zaman çıkacak?

Shadow of the Colossus

Orijinal olarak 2005 senesinde çıkışını gerçekleştirmiş, hem PlayStation 2, hem de PlayStation 3 oyuncularını eğlendirmiş olan Shadow of the Colossus, şimdi de PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro platformları için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Resmi açıklamalara göre Shadow of the Colossus, 7 Şubat 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca, bu tarihte çıkışını gerçekleştirecek olan oyun, 2005 senesinde çıkmış olan oyunun Remastered sürümü olmayacak. Yeni bir geliştirici ekip, orijinal oyundan yola çıkarak, yepyeni bir video oyunu koyacak önümüze.

Bluepoint Games ve JAPAN Studio ekipleri tarafından geliştirilen, Sony Interactive Entertainment Europe tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan bu oyun, aksiyon-macera tipinde karşımıza çıkacak ve milyonlarca oyuncu eğlenebilecek. Orijinal olarak Fumito Ueda ve Kow Otani isimleri tarafından tasarlanmış olan Shadow of the Colossus, yeni sürümünde kesinlikle orijinal oyunun hissini taşıyacak. Geliştirici ekip, özellikle oyunun orijinalliğini bozmamak için çok çalıştığını belirtmişti.

Tek oyunculu bir video oyunu olmaya hazırlanan Shadow of the Colossus, PlayStation 4 Pro konsoluna özel bir destek de sunacak. Oyunu bu konsolda oynayan oyuncular, daha iyileştirilmiş grafiklerle veya daha iyi FPS oranı ile oyunu deneyimleyebilecek. Normal PlayStation 4 oyuncuları da güzel bir grafik ve FPS değeri ile karşılaşacak. Sony Interactive Entertainment Europe, iki konsolunu da unutmuyor yani.

Shadow of the Colossus

“Artık PS4 ve PS4 Pro’da oynanabilen, tüm zamanların en başarılı ve en sevilen oyunlarından birinin harikalığını ve büyüsünü keşfet. Bluepoint Games’in geliştirdiği Fumito Ueda’nın asıl macerasının duyguları, yoğunluğu ve güzelliği inanılmaz bir şekilde yeniden düzenlendi. Geliştirilen görseller ve artan performans ile her destansı sahne, artık daha heyecan verici ve akıllarda kalıcı.

Bir kızı diriltmek için göreve başla, yapman gereken 16 devasa canavarı yenmek. Silah olarak sadece zekanı, büyülü kılıcını ve bir yayı kullanabileceğin bu macerada, yol dostun olan atının sırtında muhteşem manzaralar eşliğinde ilerle ve her Colossus’u bulmaya çalış. Ama dikkat et; her devin belirli bir zayıflığı olsa da, o zayıflığı bulmak ve ondan faydalanmak hiç de kolay olmayacak. Keşif, platform, bulmaca çözme ve aksiyonun muhteşem ve heyecan verici karışımı seni bekliyor…”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*