Ghost of Tsushima ne zaman çıkacak?

Ghost of Tsushima

Paris Games Week 2017 sırasında sürpriz bir şekilde duyurulan Ghost of Tsushima için ne yazık ki bir çıkış tarihi bulunmuyor. inFamous serisinin geliştiricileri tarafından piyasaya sürülecek olan bu oyun, bildiğiniz üzere sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro sahiplerine sunulacak.

Bahsettiğimiz inFamous serisinin son çıkan oyununun 2014 senesinde karşımıza çıktığını göz önünde bulunduracak olursak, oyunun da PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için piyasaya sürüleceğini hatırlarsak, Ghost of Tsushima isimli bu oyunun aslında 2019 veya 2020 senelerinde piyasaya sürülebileceğini tahmin ederiz.

Tabii bu sadece bir tahmin. Doğru olabilir de, olmayabilir de. Sony, oyunu sürpriz bir şekilde, belki 2018 senesinin sonlarına doğru da piyasaya sürebilir. Eğer bu oyunun çıkış tarihi hakkında yeni bir bilgi elde edecek olursak, yazımızı mutlaka güncelleyeceğiz. Bu yüzden, “PS4 oyun Ghost of Tsushima ne zaman çıkıyor?” başlıklı bu yazımızı belli aralıklarla kontrol etmeyi unutmayınız.

Sony Interactive Entertainment Europe ve Sucker Punch ekipleri tarafından dağıtılacak ve geliştirilen bu oyun, aksiyon-macera tipinde olacak. Adından da anlayabileceğiniz gibi, oyunun geçeceği yer Japonya, Tsushima adası olacak. Burada bir samurayı kontrol edeceğiz ve işin en güzel kısmı da, bu oyunun bir açık dünya yapıtı olacak olması. Uzun zamandır AAA kalitesinde, açık dünya bir samuray oyunu oynamamıştık.

Ghost of Tsushima, 2018 senesinde çıksa da, 2018’den sonra çıksa da, bu oyunu en uygun fiyata bulabileceğiniz yer, PSOyunu.com olacak. Şu an satış sitemiz üzerinde bu oyun için bir künye açılmadı fakat belli aralıklarla satış sitemizi de kontrol etmenizi öneriyoruz.

Ghost of Tsushima

“Çelik ve kılıç ustalığı; 1274’ün Japonya’sında geçen, Moğol ordusunun Tsushima Adasını ele geçirdiği bu büyük görevde hayatta kalabilmek için bunların ikisinde de ustalaşman gerekiyor. Kağan ve acımasız imparatorluğuna karşı adanın tek ümidi olan, bitap düşmüş bir samuray Jin’in rolünde oynayarak zırhını kuşan, katananı bile ve uzun yayını omzuna tak.

Cesur bir kişi bambu ormanlarının, gösterişli kalelerin ve çekici manzaraların arasında ilerleyerek karşı konulamaz ihtimallerle mücadele etmeli. Klasik samuray hikayelerinden esinlenen ihanet ve fedakarlık dolu, kanlı bir hikayedeki “Hayalet” olarak efsaneni yayabilir misin?”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*