Yeni God of War oyunu ne zaman çıkacak?

God of War

Klasik God of War serisini adeta baştan aşağı değiştirecek olan yeni God of War oyunu, 2018 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Oyunun net çıkış tarihi henüz bulunmuyor ama birçok farklı söylentiye göre, ve hatta PlayStation Store üzerinde birkaç saniyeliğine görünen bilgiye göre, bu oyun 22 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Zaten eski God of War oyunlarının çıkış tarihine bakarsanız, neredeyse tüm oyunların Mart ayları içerisinde çıkış yaptığını da görebilirsiniz. Yani, sızdırılan bu 22 Mart 2018 tarihi doğru çıkarsa, şaşırmayız.

Sony Interactive Entertainment Europe tarafından dağıtımcılığı üstlenilen ve Santa Monica Studios tarafından geliştirilen yeni God of War oyunu, aksiyon-macera tipinde olacak. Serinin eski oyunlarına göre daha yavaş bir oynanış sunan, yarı açık dünya yapıya sahip bu oyun, keşfe de önem verecek. Üçüncü şahıs kamera açısına sahip yeni God of War, ayrıca bu sefer yanımıza bir de yardımcı karakter verecek.

Oyun boyunca sadece Kratos olmayacak, yanımızda bir de oğlumuz olacak. Oyun, bu iki karaktere odaklanacak ama oyun boyunca oldukça detaylandırılmış, bizlere önemli gösterilen karakterler ile de karşılaşacağız. Yani, bu oyun, daha çok karakter ve senaryo temelli olacak. 100 düşman öldür, bölüm sonu canavarı kes, oyun bitsin şeklinde olmayacak. Zengin karakterler, bir hikaye ilerleyişi göreceğiz. Düşman öldürme konusunda ise artık birkaç düşmana odaklanarak savaşacağız. Yani, serinin eski oyunlarındaki hızlı düşman öldürme hissi çok olmayacak.

Satış sitemizde şu an yeni God of War oyunu için açılmış bir sayfa bulunmakta. Bu sayfada oyunun fiyatı 229 TL olarak görünmekte fakat bu bir tahmin. Oyun, çıkışını gerçekleştirdiği zaman daha yüksek veya daha düşük bir fiyat etiketi ile karşılaşabilirsiniz. Oyun çıktığı zaman bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız. En doğru fiyat bilgisini o şekilde alabilirsiniz.

God of War

“Klasik hikâyenin müthiş bir yeniden anlatımını keşfederken zorlu ve bilinmedik bir yol sizi bekliyor. Oğlu uğruna daha iyi bir adam olmak isteyen Kratos’un olgunlaşma ve şiddet üzerine derin ve düşündüren yolculuğuna katılın. Canavarlarla, ejderhalarla ve tanrılarla dolu bir dünyada sorumluluk duygusunun ağırlığı omuzlarınızdadır ve hayatınız kanla ve kaosla doluyken, geleceği korumak için geçmişinizde yaptığınız hataları nasıl engelleyebileceksiniz?”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*