Marvel’s Spider-Man ne zaman çıkacak?

Marvel's Spider-Man

Marvel, Sony Interactive Entertainment Europe ve Insomniac Games iş birliğinde geliştirilen ve dağıtılacak olan Marvel’s Spider-Man, 2018 senesinin ilk çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun net çıkış tarihi ne yazık ki bilinmiyor ama Sony ekibi muhtemelen bu oyunu yaz aylarına doğru piyasaya sürecektir. Çünkü şu an yeni God of War oyununun Mart 2018 içerisinde piyasaya sürüleceği söyleniyor. Sony, iki büyük oyununu da arka arkaya piyasaya sürmeyecektir.

Insomniac Games daha önceden karşımıza Edge of Nowhere, Song of the Deep ve Ratchet & Clank gibi video oyunları ile çıkmıştı. Özellikle, Ratchet & Clank isimli yapıt sadece PlayStation 4 kullanıcılarına sunulmuştu. Marvel’s Spider-Man isimli aksiyon oyunu da sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro kullanıcılarına sunulacak. Yani, PC veya Xbox One sahibi iseniz, ne yazık ki bu lisanslı Marvel’s Spider-Man oyununu oynayamayacaksınız.

Marvel, Sony Interactive Entertainment Europe ve Insomniac Games ekiplerinden daha önce gelen açıklamalara ve tabii ki oyun için yayımlanan önceki videolara göre Marvel’s Spider-Man, bir açık dünya oyunu olacak. Oyun içerisinde hem Spider-Man karakterini, hem de o kostümün arkasındaki Peter Parker karakterini kontrol edebileceğiz. Tüm bunların haricinde, oyunda kontrol edebileceğimiz farklı karakterler de olacak. Bu karakterlerden bir taneis Mary Jane olacak. Ayrıca Miles Morales isimli kontrol edebileceğimiz de söyleniyor.

2018 senesinin ilk yarısında kesin çıkışını gerçekleştirecek olan Marvel’s Spider-Man; en uygun fiyata, en erken tarihte yine PSOyunu.com ekibinde olacak. Bu yüzden bizleri daha yakından takip etmenizi öneriyoruz. PSOyunu.com isimli satış sitemizde bu oyunun henüz satış sayfası açılmadı ama oyunun çıkışına yakın bir tarihte, bu sayfa da karşınıza çıkacak. Bu yüzden belli aralıklar ile sitemizi kontrol etmenizi öneriyoruz.

Marvel's Spider-Man

“Dünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birinin başrolde olduğu Marvel’s Spider-Man oyununda duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yetenekleri, doğaçlaması ve ağ hareketleri gibi öne çıkan özelliklerinin yanı sıra daha önce hiçbir Spider-Man oyununda görülmemiş unsurlar tanıtılacak. Bu, parkur manevralarından çevreyi kullanmaya, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha önce hiç oynamadığınız türden bir Spider-Man oyunu.

Marvel ve Insomniac Games ekipleri bir araya gelerek yepyeni ve otantik bir Spider-Man hikâyesini oluşturdular. Bu daha önce tanışmadığınız ya da bir filmde görmediğiniz bir Spider-Man değil. New York Şehri’nde büyük suçlarla savaşarak epey deneyim kazanmış bir Peter Parker. Aynı zamanda New York halkının kaderini omuzlarında hissederken karmaşık kişisel hayatını ve kariyerini dengelemek için mücadele ediyor.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*