EA Sports UFC 3 ne zaman çıkacak?

EA Sports UFC 3

EA Canada tarafından geliştirilen ve EA tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan EA Sports UFC 3, çıkışını 2 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyun, ne yazık ki PC oyuncularını pas geçecek. Fakat EA Sports UFC serisi zaten PC platformunu genelde es geçiyordu. Bu yüzden oyuncuların şaşırdığını pek zannetmiyoruz.

Adından da anlayacağınız gibi lisanslı bir dövüş oyunu olan EA Sports UFC 3, serinin bir önceki oyununa göre çok daha gerçekçi olacak. Hem grafik bakımından, hem de oynanış mekanikleri bakımından daha da iyileştirilmiş bir video oyunu ile karşılaşacağız. Ayrıca oyun içerisinde detaylandırılmış bir kariyer modu olacak. Bu kariyer modunda basın konferansı bile verebileceğiz. Aynı gerçek hayattaki gibi yani.

Eğer EA Canada tarafından geliştirilen bu oyunun Champions Edition sürümüne ön sipariş verirseniz, oyunu 3 gün önceden oynama imkanına sahip olabileceksiniz. Peki, oyuna ön sipariş vermek isterseniz, ne kadar bir fiyat ödeyeceksiniz? Hemen bu sorunun da cevabını verelim: EA Sports UFC 3 oyununun Champions Edition sürümü dijital ortamlarda 300 TL civarında dolaşmakta.

Eğer bu oyunu en erken tarihte, en uygun fiyata oynamak istiyorsanız, bizleri daha yakından takip etmeye devam edebilirsiniz. Bu yazımızı yazdığımız anlarda, satış sitemiz üzerinde oyunun bir künyesi bulunmuyor ama çıkış tarihine yakın bir vakitte, EA Sports UFC 3 için mutlaka bir satış sayfası açılacaktır. Bu yüzden, sitemizi  yakından takip etmenizi öneriyoruz.

EA Sports UFC 3

“EA Sports UFC 3 oyununun Champions Edition sürümünün ön siparişini bugün verin, 30 Ocak 2018 tarihinden itibaren oyunun tam sürümüne 3 güne kadar erken erişim, oyunun Ultimate Team modunda kalıcı Champion Edition Fighter ve Move ögesi seçimi ve yine aynı mod olan Ultimate Team öodunda 20 Premium Pack elde edin. Ayrıca oyunun Standard Edition sürümünde sunulan tüm Ultimate Team içeriklerine sahiptir.

EA Sports UFC 3, spor oyunlarındaki en gerçekçi hareketleri canlandıran Gerçek Oyuncu Hareketi Teknolojisiyle dövüş hareketlerinde devrim yaratıyor. Yeni G.O.A.T. Career Mode içerisinde Tüm Zamanların En İyisi (G.O.A.T.) olma yolunda ilerlerken; Octagon’ın dışındaki seçimlerinizle heyecan yaratmanız ve gergin rekabetler oluşturmanız da Octagon’da sergilediğiniz performans kadar önemli.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*